Navigace: Studio Pohoda » Podmínky

Podmínky

OBCHODNÍ A PLATEBNÍ PODMÍNKY - ČESKÁ REPUBLIKA + SLOVENSKO

1. DODACÍ PODMÍNKY:

 • Objednávky podávané prostřednictvím internetového obchodu www.pohodastudio.cz tudíž e-mailu či telefonu jsou považovány za závazné. Zasláním objednávky e-mailem kupující stvrzuje, že se seznámil s obchodními podmínkami a reklamačním řádem a že s nimi souhlasí. Po doručení objednávky je objednávajícímu zasláno potvrzení o jeho objednávce na jeho email, který objednávající zadal při jeho objednávce nebo po telefonické objednávce.
 • Objednávka je návrhem kupní smlouvy. Kupní smlouva vzniká v momentě převzetí objednaného zboží kupujícím.
 • Místem doručení zboží je adresa uvedená kupujícím v objednávce.
 • Vlastnické právo ke zboží přechází na kupujícího po jeho převzetí a zaplacení.

2. ODSTOUPENÍ OD (KUPNÍ) SMLOUVY:

Kupující má právo podle odstavce 6 novely občanského zákoníku č.367/2000 odstoupit od smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží.

 • Vrácení zboží musí být nepoškozeno bez známek opotřebení nebo používání,v původním obalu,jak bylo dodáno zákazníkovi.
 • Zboží musí být zasláno ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží (rozhodující je datum odeslání) s kopii dokladu o zboží a písemnou žádostí o odstoupení od smlouvy a vrácení
 • Zboží je zasíláno zpět na náklady zákazníka
 • Po obdržení vrácení zboží je zákazníkovi neprodleně vrácena celá částka kterou vynaložil za koupi zboží a to na jeho adresu nebo jeho bankovní účet,jestliže si tak přeje(jestliže si přeje zaslat peníze za vrácené zboží na bankovní účet musí tak uvést v písemné žádosti o odstoupení smlouvy a vrácení peněz)

3. OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ:

 • Objednáním zboží v rámci internetového obchodu www.pohodastudio.cz kupující dává prodávajícímu souhlas k shromažďování a archivování osobních údajů o kupujícím a o jeho nákupech.
 • Informace o zákazníkovi jsou uschovány v souladu s platnými zákony České republiky,zejména se zákonem o ochraně osobních údajů č.101/2000 Sb. Ve znění pozdějších dodatků a předpisů.Bez výslovného souhlasu zákazníků je nakládáno s jejich osobními údaji pouze a výhradně v rozsahu,který připouští zákon o ochraně osobních údajů,a to především v paragrafu 5 odst.2 písm. b) a v paragrafu 5 odst. 6.

4. PLATEBNÍ PODMÍNKY:

Při zaslání objednávky bude zboží zasláno:

 • na dobírku - úhrada probíhá při převzetí zboží od České pošty
 • hotovostní platbou - objednané zboží si můžete vyzvednout na adrese našeho studia v Prostřední Bečvě 402 a při převzetí zboží zaplatíte příslušnou částku hotově přímo do pokladny.

5. POŠTOVNÉ:

K částce za objednané zboží v ČR pod 1850,- Kč účtujeme poštovné ve výši 107,- Kč. Při objednávce nad 1850,- Kč je poštovné v ČR zdarma. Při objednávce na Slovensko účtujeme poštovné v částce 245,- Kč.

6. REKLAMACE:

V případě, že jste obdrželi zboží, které považujete za vadné, oznamte laskavě e-mailem či telefonicky tuto skutečnost našim pracovníkům, kteří v případě Vaší oprávněné reklamace obratem zajistí okamžitou výměnu za bezzávadné zboží. Stačí reklamované zboží zaslat zpět na naši adresu s krátkým popisem druhu závady a s dokladem o koupi zboží u naši společnosti. ZÁRUKA SE NEVZTAHUJE NA ŠKODY VZNIKLÉ PŘI NEVHODNÉM A NEODBORNÉM ZACHÁZENÍ. Za škody vzniklé při přepravě odpovídá přepravce.

Těšíme se na Váš nákup!

Váš košík je
zatím prázdný
Vyberte si: