Navigace: Studio Pohoda » Pedikúra

Pedikúra

Péče o nohy je důležitá, vždyť nohy nás nosí celý život a my bychom jim to měli tou správnou péči splatit.

pedikúra

Při příchodu zákazníka mu pedikérka namočí nohy do teplé vody, která obsahuje ošetřující koupelovou sůl. Nohy se nechají odmočit a poté prohlédnou, zda může pedikérka ošetření provést. Pokud je vše v pořádku, může se přistoupit k seškrábání zrohovatělé kůže a otlaků. Po tomto úkonu a po ošetření nohou výživným krémem, se upraví nehty zastřižením a zpilováním do správného tvaru a vyčistí se nehtové valy a okolí nehtu. Podle přání zákazníka můžeme nehty nalakovat klasicky, nebo i francouzským lakováním, pokud tomu odpovídá délka nehtů.

Dodatečným úkonem v péči o nohy je masáž nohou. Dochází při ní k prokrvení, uvolnění svalů, urychlení látkové výměny a osvěžení nohou. Vaše nohy pak budou odpočinuté a uvolněné. Tato masáž však není vhodná pro nohy trpící křečovými žílami.

pedikuraPři provádění pekikúry a masáže využíváme vhodně zvolené přípravky. Napřiklad se jedná o kosmetiku z řady Top Gold, Callusan a laky na nehty značky Alcina.

Nohy bývají v dnešní době opomíjené ale máme jen jedny, a vězte, že nám je nikdo nedokáže vyměnit, a proto bychom jim měli věnovat náležitou a pravidelnou péči.

Váš košík je
zatím prázdný
Vyberte si: