Navigace: Studio Pohoda » Kosmetika

Kosmetika

V kosmetickém salóně se nachází 2 kosmetická lůžka a 1 lůžko pro potřeby redukčních zábalů, nebo na provedení rychlých úkonů, např. při barvení obočí.

Prováděné kosmetické úkony:kosmetika

  • čištění obličeje
  • masáž dekoltu
  • následná péče o pleť
  • pleťové ošetření pro muže
  • ošetření Laserem
  • trvalá na řasy
  • depilace klasická, cukrová
  • redukční zábaly
  • denní i svatební líčení
  • péče o tělo a tělová kosmetika

Jestli chcete vypadat tak, aby Vám ostatní záviděli, musíte o svou pleť pravidelně pečovat a hýčkat ji. Na obličeji se vždy objeví Vaše nedobrá stránka zdraví, nervozity, stresu, hormonální změny, pitný režim, pracovní prostředí, rychlé zhubnutí a také se odráží na vaší pleti přibývající léta

kosmetikaKosmetické ošetření a následná péče o pokožku, pomůže tyto negativa dát do pořádku a pleť oživit jak v době problému zdravotních, tak i běžných. Péče, která je Vám při ošetření prováděna, navodí dobrý pocit pro Vás a vaši pokožku.

 

Vaše pleť je absolutním zrcadlem našeho zdraví. Největší vliv na proměny kůže mají nervy, hormony, vyvážená strava a pravidelný přísun tekutin. Kosmetické kůry potom dokáží naprosté zázraky. Už při prvním použití zlepší vzhled unavené a nečisté pleti natolik, že vás to možná překvapí. Tyto kůry pokožku čistí, dodávají ji výživné a regenerační látky, zjemňují póry, působí protizánětlivě, zpomalují tvorbu vrásek, pleť vyhlazují a napínají. Pleťové ošetření kosmetikou Alcina nabízí ucelenou škálu péči pro všechny typy pleti.

Díky speciálním látkám a nejmodernější technologii vznikly přípravky na nejvyšší úrovni, které dodávají pleti přesně ty látky, které jsou důležité pro její individuální krásu a harmonii.

Přípravky jsou vyvíjeny s cílem udržovat, posilovat a chránit rovnováhu pleti a vlasů před škodlivými vlivy prostředí. Typy pleti jsou rozdílné, stejně jako lidé. Proto je nutné péči přizpůsobit požadavkům daného ošetření.

Kosmetička zná důkladně Vaši pleť. Má zkušenosti s pleťovou kosmetikou Alcina, a proto Vám doporučí vhodné přípravky. Můžete se spolehnout, že získáte pro domácí péči přípravky ideální pro vaši pleť i tělo.

Ošetření pro muže:
Náš salón nabízí ošetření určené pro potřeby mužské pleti, neboť dokonalý, mastnější, dehydrovaný vzhled pleti a podráždění holením si žádá zklidnění pleti a následnou péči o pokožku. Pro muže je to navození čistoty a odpočinku. Je důležité, aby muži přicházeli na kosmetické ošetření právě oholeni.

Laser:
slovo laser je zkratka z anglického výrazu Lihgt amplification by stimulated emission of radiaton (zesílení světla vlivem stimulované emise záření).Laser léčí opar, lišej, herpes simplex, seboreickou kůži s náchylností k akne, popáleniny, omrzliny, jizvy a zjizvení a ulcus cruris – bércový vřed. Dále poruchy pigmentace a onemocnění nehtů.

V našem salóně provádíme laserové ošetření pleti pomocí přístroje Lasocare Lunar.

Trvalou na řasy Vám opticky zvětšíme vaše oči krásným vytočením řas s pomocí mikronatáček. Součástí úkonu je i barvení. Efekt vydrží 2-3 měsíce. Takto upravené řasy rozjasní pohled a opticky zvětší Vaše oči

Depilaci provádíme:
Klasická přírodním voskem. Odstraňujeme chloupky na nohách, v podpaží, na bradě a krku, pod nosem.
Depilace cukrem – cukrová pasta Pandhys je 100% přírodní. Není testován na zvířatech, nemá vedlejší účinky, nezpůsobuje alergické reakce. Je tak přírodní, že se klidně může jíst.

Redukční zábaly: kosmetika
Ve Studiu Pohoda si můžete vybrat ze 3.druhů redukčních zábalu.
Termopytel – sezení 10 kůr, pobyt 1.hodina v teplotním pytli je 40-60°C. Dochází k odplavení škodlivin z těla ven, redukce v určitých partiích je 2-5 cm. Je velmi nutné změnit stravovací režim a přísun tekutin.
Bahenní zábal – mořské bahno s obsahem látek, které ihned rozpouští tukovou vrstvu v určitých Vámi zvolených partiích. Úbytek po jednom sezení je 1-3 cm z objemu. Tento zábal je také na celulitidu. Vaše tělo si odpočine a bude odlehčeno. Po této kůře je tělo jako znovuzrozené.
Infrasauna – jedna návštěva v infrakabině spálí až 600kcal. Možnost saunování i v oblečení.


kosmetikaDenní líčení:

„Každý den můžete být krásná!“ K líčení používáme Make-up pro rozdílné typy pleti. Pleti dodá vše, co jí během dne chybí a navíc se postará o dokonalý pěstěný vzhled. Široká škála barevných odstínů, které ne sebe harmonicky navazují a nabízí celou řadu možností, buď zůstanete věrná svému stylu líčení, nebo si dopřejete překvapující změnu. Nové rtěnky Vás nadchnou svými barvami a vaše rty budou jako v bavlnce.

Tělová kosmetika:
Pečlivě zvolená skladba účinných a pěstících látek vyhovuje nejrůznějším potřebám vaší pokožky. Řada B Alcina kosmetika Vám přináší jedinečný zážitek v péči o tělo. Veškeré přípravky jsou ideální pro suchou a citlivou pokožku. Sprchové gely jsou vhodné i pro děti. Regenerační olej vypíná a zjemňuje pokožku díky speciální kombinaci jojobového a makadamového oleje.

Váš košík je
zatím prázdný
Vyberte si: