Navigace: Studio Pohoda » Kadeřnictví

Kadeřnictví

Upravené vlasy jsou vizitkou každé ženy. Na prvním místě patří samozřejmě dobrý a kvalitní střih, kterému se u nás v salónu dostává. Dobrý střih se odvíjí od kvality vlasů, typu obličeje, ale i od celkového image, daného zákazníka.kadeřnictví

Netýká se to jen žen, ale i mužů, kteří v dnešní době navštěvují kadeřnictví čím dál víc a nezůstávají jen u stříhání. Dobře padnoucí střih vlasů lze samozřejmě podtrhnout nebo doladit správným výběrem barvy, melíru či přelivu.

Dnešní doba neurčuje přesný trend. Pořád platí, aby zákaznice odcházela spokojená, slušelo jí to a pozvedlo to její sebevědomí.

Při naší práci používáme vlasovou kosmetiku, která nabízí velikou škálu barevných odstínů a jejich kombinaci. Ale také pěstící a ošetřující přípravky, i stylingové, které nesmí chybět a mají vždy důležitý význam při konečné úpravě vlasů.

kadeřnictvíVlasovou kosmetiku si můžete samozřejmě u nás i zakoupit. Rádi Vám při výběru pomůžeme a poradíme podle typu a kvality vlasů a druhu vámi žádaného stylingu.Nabídneme Vám také dobré rady, jak tyto přípravky vhodně používat.

Svatba je důležitým dnem v životě snad každé ženy. Proto Vám nabízíme možnost vytvořit pro tento den účes, který hned po šatech patří k těm nejdůležitějším. Pokud nás za tímto účelem navštívíte, nabídneme vám zkoušku účesu s jeho úpravou (co se týče střihu a barvy), ale i vlasových doplňků vhodných pro tyto typy účesu např. sponky, ale i korunky (čelenky), které doplní celkový vzhled svatebního účesu.

Kadeřnictví nejsou to jen svatební účesy, múžetekadeřnictví využít naší služby i pro plesovou sezónu, či pro jinou významnou událost.

Na děti samozřejmě také nezapomínáme. I ty naše kadeřnictví navštěvují. U dětí je také důležitý střih vlasů, který rychle a pečlivě provedeme.

Neváhejte a navštivte naše kadeřnictví.
Jsme zvědavi na Vaše přání ale i dotazy. Nebojte se zeptat! Rádi Vám vyhovíme.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Váš košík je
zatím prázdný
Vyberte si: